OKK Junior (Niš) – OKK Vlasotince 63:72

OKK Junior (Niš) – OKK Vlasotince 63:72 (13:15; 18:20; 19:16; 13:21)

Subota, 13.02.2021. – OŠ Duško Radović (Niš) – 14:30 1. MRL – Istok – grupa A – 14. kolo

Sudije: Krstić (NI), Milošević (BP)

OKK Junior: Tomić, L. Milojković 18, Živadinović 7, Đorđević 23, Ivković 8, I. Milojković, Ristić, Radojković 6, Vučković 1, Ignjatović, Đurđanović, Mikić. Trener: A. Tomić.

OKK Vlasotince: Petrović, Đorđević 9, J. Davinić, Lilić 1, Lepojević 6, Zdravković, Mihajlović, Ranđelović, Ilić 17, Filipović 24, Dojčinović 15. Trener: S. Mladenović.

Vlasotinački košarkaši pobedili su u poslednjem kolu grupe A – 1. MRL – ISTOK ekipu OKK Junior iz Niša 72:63.

Prve dve četvrtine Vlasotinčani su rešili u svoju korist i na poluvreme otišli rezultatom 35:31.

Mlada ekipa iz Niša željna revanša za poraz u prvom delu uspela je da se u trećoj četvrtini vrati u meč, u nekim trenucima i da povede, ali je na kraju trećeg perioda rezultat i dalje bio na strani gostiju – 51:50.

U četvrtoj četvrtini čvrsta odbrana Vlasotinčana i dobra rešenja u napadu omogućili su da se utakmica mirno privede kraju.

Naši košarkaši takmičenje nastavljaju u plej-of grupi u kojoj će im protivnici biti prve četiri ekipe iz grupe B: