1. MRL Istok, grupa A, 11. kolo OKK Vlasotince – KK Dimitrovgrad 102:87

OKK Vlasotince – KK Dimitrovgrad 102:87 (30:30; 16:9; 25:14; 31:34)

Subota, 12.12.2020. – Bojnik, Sportska hala – 15:00 h 1.
Sudije: Nešić (LE), Marković (NI)

OKK Vlasotince: Đorđević 16, Lilić 4, Lepojević 13, Mihajlović 3, M. Davinić 5, Ranđelović 2, Zdravković 2, Ilić 11, Filipović 25, Dojčinović 21. Trener: S. Mladenović.

KK Dimitrovrad: Kamenov, Cvetanović 18, Maksić, Ignjatović 11, Jovanović 5, Stanković 16, Živković 8, Radenković 17, Milanov 3, Petrović 9, Andrić. Trener: B. Jovanović.

Vlasotinački košarkaši zabeležili su još jednu pobedu, ovoga puta kao „domaćini“ u Bojniku.

U prvoj četvrtini gosti su pogodili 7 trojki, ali su Vlasotinčani držali rezultatski priključak pa se na prvu pauzu otišlo rezultatom 30:30. U drugoj četvrtini naša ekipa dozvolila je protivniku da postigne samo 9 poena i na poluvremenu je rezultat bio 46:39.

Treću četvrtinu Vlasotinčani su nastavili u istom ritmu pa je rezultat na kraju ovog dela bio 71:53. Gosti se, i pored velike razlike na početku poslednjeg perioda, nisu predavali, pokušavali su da „trojkama“ stignu prednost, koju je naša ekipa iskusno održavala i na kraju ostvarila pobedu 102:87.

Trener Slavko Mladenović pružio je priliku svim igračima, a interesantno je da su se svi oni upisali u listu strelaca.

Snimak cele utakmice – INfoDesk Vlasotince

Ovo je bio poslednji takmičarski vikend u ovoj godini. Našu ekipu očekuju u narednom periodu dve zaostale utakmice, iz šestog (gostovanje u Beloj Palanci) i sedmog kola (kod kuće protiv ekipe OKK Junior iz Niša).