Mladi karatista Ognjen Stanković osvojio zlato u borbama na turniru u Leskovcu
Karatisti Kk Shinobi iz Vlasotinca ponovo nižu velike uspehe. Na danas održanom turniru „Ippon Open 2025“ u Leskovcu jedan mladi takmičar je ostavio sjajan utisak i domogao se pobedničkog postolja.
Ognjen Stanković iz Vlasotinca sa nepunih 10 godina pravi ogromnu razliku svojom vrhunskom veštinom na turnirima širom zemlje, gde je danas i potvrdio sjajnu formu pobedivši pet Bugarskih takmičara osvojivši zlatnu medalju.
-Posebno raduje činjenica da, pored Valentina, još jedan mladi takmičar iz Vlasotinca skreće ogromnu pažnju na sebe. Najbitnije za uspeh dece u sportovima je podrška roditelja, zatim trenera, kao i motivacija takmičara. Kada se slože sve te kockice dobije se odličan takmičar kao što je Ogi. Takodje klub vrednuje i ostale takmičare koji se trude pa će dobiti priznanja na kraju godine – kazao je trener Milan Đorđević.
Objavljeno: 24.11.2025 | Autor: InfoDesk






