Rukomet PRL Istok, grupa A,žene, Aleksinac – Vlasotince 12:41

ALEKSINAC – VLASOTINCE 12 : 41 (7 : 18)

Aleksinac , Sportska hala , bez publike, sudije : Nikola Tasić i Nikola Barbulović obojica iz Niša , sedmerci : Aleksinac 5(4) Vlasotince : 8 (6) , isključenja : Aleksinac 8 Vlasotince 4 minuta.

Aleksinac : Jevtić, Timotijević 3, Pavlović 2, Branković, Miladinović, Stanković 1, Stevanović, Đorđević, Milojković, Miletić, Stefanović, Mladenović, Mijalković, Jovanović 6, Milenković.

Vlasotince : Milošević, Grozdanović 14, Nikolić 5, Stanojević 3, Đorđević 1, Milenković 7, Lazarević 3, Cvetković 8.

Igračica utakmice : Miljana Grozdanović (Vlasotince)

Vlasotinčanke su još jednom dokazale da su neprikosnovene u A grupi Prve lige Istok i na gostovanju u Aleksincu su do nogu potukle domaći istoimeni tim. Domaće igračice su bile ravnopravan rival do devetog minuta i rezultata 2 : 2, a onda je krenuo Vlasotince ekspres i u narednih 50 minuta prosto mleo rivala koji nije zao šta ga je snašlo.

Iako nekompletne rukometašice Vlasotinca nisu dozvolile domaćim oko da otvore i pokazale da se s pravom ubrajaju u najozbiljnijeg kandidata za prvaka grupe a onda i prelazak u Super B ligu.

Objavljeno: 15.11.2020 | Autor: Ninoslav Radicevic