Košarka, OKK Vlasotince – KK Panteri 83:80

Košarka 1. MRL Istok – grupa A, 5. kolo, 30.10.2020. – SRC Vlasina 20:30.
OKK Vlasotince – KK Panteri (Vranje) 83 : 80 (20:19; 17:27; 19:11; 27:23)

Sudije: Nešić (Leskovac), Krstić (Niš)

OKK Vlasotince: Petrović, Đorđević 9, Lilić, Lepojević 15, Zdravković, Ranđelović, M. Davinić 4, J. Davinić, Ilić 16, Filipović 19, Dojčinović 20.

KK Panteri: Mikić, Arsić 6, Nikolić 12, Krstić, A. Trajković 5, Paunović, D. Trajković 28, Stošić, Tričković 14, Stevanović 15, Jordanović, Marčić.

Vlasotinački košarkaši su uzbudljivoj završnici uspeli da savladaju do sada neporaženu ekipu iz Vranja, i da se tako posle dva vezana poraza, protiv Marinosa u Kupu i Dimitrovgrada u prvenstvu, nadamo se, vrate na pobednički put.

Vranjanci su bolje ušli u meč i vodili tokom prve četvrtine ali su domaći košarkaši, dobrom igrom u odbrani uspeli da se vrate u meč i prvu četvrtinu završili sa 20:19.

U drugoj četvrtini, raspoloženi Vranjanci su dominirali, domaćima je malo šta polazilo za rukom, pa se na poluvreme otišlo rezultatom 46:37 za goste.

U trećoj četvrtini, izuzetna igra u odbrani i napadu od strane domaće ekipe, istopila je prednost gostiju, pa se u poslednju četvrtinu ušlo rezultatom 57:56 za goste.

U poslednjoj četvrtini ekipe su se smenjivale u vođstvu, domaća ekipa uspela je da se pri rezultatu 80:80 odbrani i da sa tri ubačena slobodna bacanja u poslednjih nekoliko sekundi, dobije ovu utakmicu.

Posle petog kola stanje na tabeli A grupe je sledeće: 1. Panteri 7 (4 utakmice), 2. OKK Vlasotince 7 (4 utakmice), 3. Dimitrovgrad 7 (5 utakmica), 4. Junior 7 (5 utakmica), 5. Mladost Vesna 6 (4 utakmice), 6. Niš 6 (4 utakmice), 7. Aktavis 5 (4 utakmice).

U narednom kolu ekipa OKK Vlasotince gostuje u Beloj Palanci ekipi Mladost Vesna.

Snimak cele utakmice – INfoDesk Vlasotince.

Objavljeno: 31.10.2020 | Autor: InfoDesk